دارای بیمه مسئولیت از شرکت سامان

کیفیت در تولید، سرعت در اجرا

پروژه:

ساختمان ویلایی دماوند آبسرد

ساختمان ویلایی دماوند آبسرد

انجام پروژه سقف عرشه فولادی در ساختمان ویلایی دماوند آبسرد با بهترین قیمت توسط شرکت ابنیه گستر پارسیان

کارفرما: جناب آقای مهندس والی‌زاده
متراژ: ۶۰۰ متر

در این پروژه از ورق عرشه فولادی درجه یک با ضخامت‌های مختلف، با قیمت مناسب و روز استفاده شده است و همچنین رول فرمینگ درجه یک و ورق متال دک، گل‌میخ و حلقه‌های سرامیکی و فلاشینگ دو خم و تسمه‌های مهار و سایر موارد استفاده شده است. اجرای پروژه توسط شرکت ابنیه گستر پارسیان با کادری مجرب و حرفه‌ای انجام گردید که صفر تا صد اجرا را به عهده داشته است.

اجرای تخصصی و دستمزدی سقف عرشه فولادی با بهترین سرعت و کیفیت در کمترین زمان ممکن تنها یک شعار نیست و کارنامه شرکت معرف آن است. همچنین بیمه مسئولیت مدنی از شرکت سامان ضامن کیفیت و سلامت پروژه‌های اجراشده خواهد بود.

تولید محصولات باکیفیت و مورد تائید مراجع نظارتی، استفاده از متخصصان مجرب فرایند طراحی در کنار تیم اجرایی متعهد باعث شده است این شرکت افتخار همکاری با بسیاری از نهادهای دولتی، انبوه‌سازان و پیمانکاران بنام در سطح کشور و از جمله در شهرستان‌های دماوند را داشته باشد. برای مثال پروژه امامزاده دو برادر دماوند ازجمله تجربیات ارزشمند در این منطقه بود. همچنین ساخت ویلاهای گوناگون و با چالش‌های فنی مختلف در دماوند نشان از شناخت متخصصان این شرکت از شرایط منطقه و آشنایی با آن دارد.

جهت خرید و سفارش و اجرا و استعلام قیمت سقف عرشه فولادی در دماوند، آبسرد، کیلان، رودهن، آبعلی و سایر شهرهای اطراف و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ورق و متریال‌های مرتبط با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.